Yoğun bakım faturası günlük 9000 TL

Ana Sayfa » Güncel » Yoğun bakım faturası günlük 9000 TL
Paylaş
Tarih : 06 Mart 2013 - 9:13
image
  FaceBook ta paylaş

’in, 3,5 aylık hastane tedavi masraflarının tam 1 milyon TL olduğu ortaya çıktı. Bu faturaya ‘normal’ diyen de çıktı ‘olur mu’ diyen de.

hastaneye yattığı günden itibaren ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın’ın özel misafiri olarak tedavi gördü. Aileye de bu durum yattığı gün söylendi. Başbakan Erdoğan’ın da yakından takip ettiği sağlık durumu için “Lütfen benim bir yakınım tedavi oluyor gibi ilgi gösterin” dediği bildirildi. Peki hastane masrafı iddia edildiği gibi 600 bin TL mi?

VATAN’dan Öznur Karslı’nın edindiği bilgilere göre bu rakam 1 milyon TL. Çünkü 113 gün hastenede kalan Müslüm Baba’nın günlük maliyeti yaklaşık 9 bin TL oluyor. SGK rakamlarına göre bir kişinin yoğun bakım günlük masrafı en fazla bin 200 TL. Peki öyleyse aradaki günlük 8 bin TL’Lik fark nederen kaynaklanıyor? Cevabı, yurt dışından alınan yapay akciğer cihazı ile karaciğer ve bağırsakları için yurt dışından getirtilen özel ilaçlarfaturayı kabarttı.

Kaynak:Haber7

Benzer Haberler:

Bu Haber 182 Kez Okundu

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

BENZER HABERLER

Müslüman Kardeşlere “YASAK” geldi
Müslüman Kardeşlere “YASAK” geldi

Mısır Hükümeti, Müslüman Kardeşler’in yasaklanmasına karar verdi. Mısır’da 3 Temmuz’da darbe yaparak yönetimi devralan geçici

PKK mezarların yanında bomba gömmüş
PKK mezarların yanında bomba gömmüş

Güneydoğu’da ‘şehitlik’ diye 4 mezarlık açan PKK, cenazelerle birlikte patlayıcı ve silah gömmüş. Türkiye Gazetesi’nden

İşte “Barbar Türkler”
İşte “Barbar Türkler”

İddialara göre seyyar satıcılara müdahale eden sivil zabıta ekipleri ile satıcılar arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Seyyar